“Lumi une” është kënga që këngëtari Irkenc Hyka i dedikoi bashkëshortes së tij në ditën e dasmës. Kjo këngë mori përmasa të mëdha menjëherë dhe në TikTok është kthyer në një trend.

Këtij trendi së fundmi i janë bashkuar djemtë e kombëtares.

Taulant Seferi, Nedi Bajrami dhe Ylber Ramadani janë rikthyer më energjikë se kurrë këtë sezon që pritet të jetë aspak i lehtë për ta.

Nën tingujt e këngës “Lumi une” djemtë ja marin valles./vizionplus.tv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *