Subscribe

Policia e Durresit godet serish një rast të tentatives për të futur në vendin tonë para të padeklaruara.

 

Mësohet se bëhet fjale për nje sasi prej 25 mije eurosh te padeklaruara.

 

Sasia e konsiderueshme e parave u zbulua ne nje autobus te linjes që vinte nga Italia per në Shqiperi.

 

Shuma në fjalë u zbulua pas kontrollit të autobuzit në piken e kalimit kufitar.

 

Nje ditë me pare policia kufitare zbuloi ne tavanin e nje autobuzi, fshehjen e 500 mije eurove, qe do te futeshin ne Shqiperi, duke vene ne pranga shoferin dhe pronarin e agjencise.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *