Historia e dashurisë mes Diola Dostit dhe biznesmenit kosovar Erolld Belegu erdhi i befasishëm për publikun, por duket se njësoj surprizues ka qenë edhe për vetë çiftin. Historia e tyre ka nisur vetëm pak javë më parë dhe lidhja ka avanucuar me hapa të shpejt.

Kjo pasi çifti është prezantuar me familjet dhe fëmijët përkatës.

Lexo edhe :

Related Posts

Madje së fundmi, në një InstaStory Erolld Belegu ka treguar se partnerja e tij e re nuk mungon në tavolinat familjare dhe jo vetëm rrethi i ngushtë, por më gjerë.

Kujtojmë se më parë ju kemi treguar se Diola Dosti dhe partneri i saj janë prezantuar edhe me fëmijët përkatës. Për fat të mirë duket se fëmijët e tyre e kanë pranuar këtë lidhje, siç kanë treguar postimet e tyre në rrjetet sociale./vizionplus.tv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *