Një 60-vjeçar u gjet i djegur sot në një nga dhomat e hotelit të tij në Divjakë.

 

Viktima është Llambri Marku, ndërsa dyshohet se ngjarja ishte aksidentale.

 

60-vjeçari, sipas grupit hetimor, ndodhej i vetëm në papafigo duke konsumuar alkool. Por gjatë kësaj kohe atë e ka zënë gjumi dhe cigarja i ka rënë në dyshek.

 

Për pasojë, pronari u asfiksua nga tymi e më pas u dogj. Policia u njoftua nga të afërmit e viktimës, pasi familjari i tyre nuk po u përgjigjej në telefon.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *