Një automjet luksoz tip “Benz” u përfshi nga flakët orët e parë të mëngjesit ë kësaj të mërkure në Lezhë.

 

 

Ngjarja ndodhi ne lagjen e spitalit, ku mjeti ishte parkuar.

 

 

Si pasojë, makina u dogj pjesërisht ndërsa nga flakët u dëmtua dhe një mjet tjetër që ishte parkuar aty afër.

 

 

Zjarrëvënia dyshohet e qellimshme, ndërsa hetuesit sekuestruan kamerat e sigurisë dhe po punojnë për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *