Subscribe

Detaje të reja kanë dalë nga ekzekutimi ish-policit, Xhelal Reçi mëngjesin e sotëm në qytetin e Laçit.

Viktima është qëlluar nga dy persona që kanë dalë nga një makinë dhe e kanë qëlluar me tre plumba pistolete. Vetëm pak pas ngjarjes një makinë e djegur e gjet disa kilometra larg vendit të ngjarjes që dyshohet se u përket autorëve.

Në këtë makinë rezultuan targa greke të mbivendosura, ndërsa vetë makina ishte e vjedhur para një muaj në Mbrostar të Fierit. Në brendësi të makinës nuk jenë gjetur sende që mund të ndihmojë grupin hetimor në identifikimin e autorëve.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *