Zbardhen detaje të reja nga aksidenti i rëndë që u regjistrua mbrëmjen e kësaj të marte në “Misto Mame, Tiranë.

 

Sipas policisë, në aksident u përfshinë dy mjete, që drejtoheshin nga një 39-vjeçar dhe një 32-vjeçare.

 

Përplasja mes tyre i mori jetën një këmbësoreje, ende e paidentifikuar, rreth 50 vjeçe.

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *