Subscribe

Një aksident me pasojë vdekje u regjistrua në orët e para të mëngjesit të sotëm, ku makina hyri në oborrin e një banese dhe përplasi 23 vjeçaren që ndodhej aty.

 

Vision Plus ka mësur detaje të reja  nga kjo ngjarje.

 

Mësohet se Sajmir Taçi ka qenë drejtuesi  i mjetit Audi, i cili ka qenë me shpejtësi të lartë në momentin kur ka hyrë në oborr, pavarësisht se ka qenë një rrugë e pashtruar.

 

Viktimë e kësaj përplasje ka mbetur 25 vjeçarja Marjana Seitaj, e cila nuk kishte më shumë se një muaj që ishte martuar.

Leave a Reply

Your email address will not be published.