Padyshim që lajmi mbi ndarjen nga jeta të producentes së njohur Vjosa Berisha ka prekur të gjithë. Artistja humbi jetën nga një sëmundje e rëndë që vuante prej kohësh.

 

E mes shumë reagimeve ishte dhe mesazhi prekës i të birit, Leka.

 

“Deri n’përqafimet tona të ardhshme të dua pafundësisht, përjetësisht e përtej, Ota”, ishin fjalët e djalit të saj të bashkangjitura me disa fotografi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.