Publikohet formacioni me te cilin Shqiperia do te luaje sonte ne 20 e 45 në Wembley kunder Anglise.

Ne porte do te jete Strakosha ndersa ne mbrojtjen me tre do te jene Ismajli, Kumbulla dhe Veseli!

Nga krahet të spostuar më para janë Hysaj nga e djathta dhe Trashi nga e majta.

Ne qender te mesfushes jane Bare dhe Gjasula ndersa Bajrami i spostuar pak më para në mbeshtetje te sulmuesve Uzuni dhe Cikalleshi.

Kuqezinjte do te kene mbeshtetjen e shume tifozeve shqiptare ne Wembley, shumica shqiptare qe jetojne ne Angli por edhe tifogrupi tifozet kuqezi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *