Këngëtarja e njohur, Çiljeta Xhilaga, pas perfundimit të edicionit të parë të “Ferma VIP” ka treguar se vazhdon shoqërinë me ish-fermeren Elsa Lilën.

Ajo ka publikuar një foto me Elsën, vajzën e Elsës, Evitën si dhe dy djemtë e saj, Fernandon dhe Bekon.

“Një mikeshë besnike e do deri në fund”, shkruan Çiljeta krah postimit.

Gjithashtu, Elsa ka reaguar me anë të një komenti.

“Amooooooooreeeeeeeee !!!!! Vuuuuuuuuuuuu Me yjet tanë”, komenton Elsa Lila.

Dy këngëtaret dhe ish-fermeret, Çiljeta Xhilaga dhe Elsa Lila kanë pasur një raport shumë të mirë gjatë eksperiencës në “Ferma VIP”. /vizionplus.tv

https://www.instagram.com/p/C8Pk2smtNUh/?utm_source=ig_web_copy_link&igsh=MzRlODBiNWFlZA==

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *