Subscribe

Ish-kryeministri Sali Berisha ka zhvilluar një takim me Lulzim Bashën. Pasi votoi për kreun e ri të PD-së, ai shkoi në selinë blu, ku qëndroi më shumë se 2 orë.

 

Ende nuk dihet se çfarë është diskutuar mes Berishës dhe Bashës. Ky takim vjen në ditën e zgjedhjeve për drejtuesin e ri të PD-së.

 

Edhe pse sot ai vetë nuk kandidon, Berisha përsëriti mesazhin se nuk e përjashton mundësinë që të kthehet për të marrë drejtimin e Partisë Demokratike.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *