Momentet e tensionit në “Ferma VIP” ia kanë lënë vendin atyre gazmore dhe kreative.

Në ambientet e brendshme të fermës, ndodhet një televizor shumë i vogël, për të krijuar imazhin e një ambienti shtëpie, por që është jashtë funksionit.

Por Dijonisi dhe Renisi, kanë përfituar nga situata dhe kanë tentuar t’i sjellin sinjal.

Me një pirua në dorë dhe antenën që e lëvizin në drejtim të ndryshme, dy fermerët dështuan në misionin e tyre./vizionplus.tv

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vizion Plus (@vizionplustv)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *