Subscribe

Të shtëna me armë drejt parkingut të një hoteli në Tushemisht. Ngjarja e rëndë sipas policisë ka ndodhur në orën 05:00 të mëngjesit të kësaj të shtune.

Uniformat blu bënë të ditur sse është qëlluar me armë zjarri në drejtim të disa mjeteve të parkuara, duke iu shkaktuar dëme materiale.

Nga ana e Policisë, po punohet intensivisht për identifikimin e kapjen e autorëve si dhe sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published.