Një pjesë të mirë të kohës së lirë Beyonce ka vendosur ta kalojë së bashku me vajzën e saj 7-vjeçare, Blue Ivy.

 

Nënë e bijë janë parë së bashku në ‘Bevery Hills’ teksa kanë bërë blerje në dyqane të ndryshme.

 

Ivy tërhoqi vëmendjen e paparacëve me ‘look-un’ e saj mjaft interesant, pasi e vogla i kishte bërë flokët me gërsheta.

 

Veshja e tyre ishte mjaft sportive dhe e rehatshme duke iu përshtatur dhe arsyes për të cilën kishin dalë.

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *