Një 40-vjeçar ka mbetur i plagosur pasditen e kësaj të shtune, pasi dyshohet se ka rënë aksidentalisht nga një lartësi, teksa punonte në stadiumin “Air Albania”.

 

I lënduari, i identifikuar me inicialet H. M. ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

 

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *