Sali Berisha nis turin e takimeve me anëtarë të PD-së, ish-zyrtarë dhe ish-deputetë të kësaj partie, në një kohë që Kuvendi po mban seancë plenare për votimin e qeverisë së re.

 

Të pranishëm në takimin me demokratët e Tiranës janë edhe figura të Partisë Demokratike, mes tyre Edi Paloka, Bujar Nishani, Klevis Balliu, Tritan Shehu.

 

Ai u prit me ovacione nga dhjetëra demokratë, nën thirrjet “Liri demokraci” dhe “O Sali, o hero, gjithë Shqipëria ty të do” .

Vijon…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *