Rrëfimi i Kate Middleton se është diagnostikuar me kancer është lajmi kryesor në orët e fundit në mediat ndërkombëtare dhe rrjetet sociale.

Pas publikimit të videos së rrëfimit tronditës të Princeshës së Uellsit për shëndetin e saj, aktorja Blake Lively kërkoi falje publike për një koment që kishte bërë, i cili kishte të bënte me Middleton.

Lexo edhe :

Related Posts

Ne një InstaStory në Instagram, aktorja hollivudiane shkroi:

“Jam e sigurt që askujt nuk i intereson sot, por ndjej se më duhet ta pranoj. Bëra një postim budallallëk për “fotoshopit dështon” dhe oh njeri ky postim më ka bërë të ndihem i përulur sot duke dërguar dashurinë time dhe urimet më të mira për të gjithë’ .

Në mesazhin e saj, Kate kërkoi “kohë, hapësirë ​​dhe privatësi” për veten dhe familjen e saj, duke shpjeguar se “William dhe unë po bëjmë gjithçka që mundemi për ta përpunuar dhe menaxhuar këtë privatisht për të mirën e familjes sonë. Siç mund ta imagjinoni, kjo ka marrë kohë. M’u desh kohë të shërohesha nga një operacion i madh në mënyrë që të filloja trajtimin. Por, më e rëndësishmja, na u desh kohë për t’u shpjeguar gjithçka George, Charlotte dhe Louis në një mënyrë që ishte e duhura për ta dhe për t’i siguruar ata se do të isha mirë.”/vizionplus.tv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *