Këto tre shenja do të gjejnë dashurinë këtë verë, ndaj nëse jeni në mesin e tyre dëshiroj që t’i kushtoni vëmendje dhe t’i mbani sytë hapur sepse kjo verë do të jetë edhe më e veçantë për ju.

Binjakët

Binjakët kanë një shans të lartë për t’u dashuruar këtë verë. Nëse jeni duke kaluar një thatësirë në jetën tuaj të dashurisë, kam një lajm të mirë për ju: Binjakët janë një nga shenjat që kanë më shumë gjasa të bien në dashuri në muajt e ardhshëm. Duke parë lëvizjet e fundit dhe aktuale planetare, duket se Plutoni ka përfunduar kalimin e tij nëpër shtëpinë e intimitetit të Binjakëve, që ka të ngjarë të thotë se ju keni fituar një pasqyrë të rëndësishme në jetën tuaj të dashurisë muajt e fundit. Plutoni njihet për ndryshime dhe transformime të mëdha, kështu që ka të ngjarë të mësoni më shumë për atë që dëshironi nga një partner. Dhe tani që kjo ka ndodhur, ju jeni zyrtarisht gati për të pritur dashurinë këtë verë.

Peshorja

Disa Peshore gjithashtu mund të shohin një dashuri të vjetër të kthehet në jetën e tyre, ndaj mos harroni të kontrolloni mesazhet tuaja. Muajt e ardhshëm do t’ju japin një perspektivë të re për jetën tuaj të dashurisë, ndaj përpiquni të argëtoheni me të. Mund të takoni dikë edhe rastësisht!

Akrepi

Akrepi do të dashurohet marrëzisht këtë verë pa ekzagjerim! Mund të takoni dikë në mënyrën më të pamundur dhe më pas të dashuroheni menjëherë. Ndoshta ju keni një takim të rastësishëm në park duke shëtitur qenin tuaj ose më në fund merrni numrin e telefonit të baristit me të cilin keni flirtuar për një kohë. Momente me fat si këto do të fillojnë të shfaqen kudo që të shkoni. Nëse jeni tashmë në një lidhje, çështja lëvizëse që ju shqetëson prej kaq kohësh me siguri do të zgjidhet dhe më në fund do të jeni me të dashurin tuaj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *