Kryeministri Rama ka njoftuar ne menyre surprize nje bashkebisedim sot me demokratet.

Kreu i qeverise shperndau ne rrjetet sociale njoftimin per bashkebisedimin me demokratet ne oren 12:00, shoqeruar me nje foto te tijen bashke me Bashen dhe Berishen.

Kjo levizje e Rames vjen ne nje kohe qe situata ne PD eshte me e ndere se kurre pas dhunes se papare te dites se shtune ne seline blu.

Madje Rama pas ngjarjeve te renda ne seline blu i quajti Bashen dhe Berishen kufoma politike, nderss i shtriu doren e bashkepunimit te gjithe demokrateve te thjeshte.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *