Ekipet e terrenit në Bashkinë e Tiranës kanë vijuar punën asfaltimin e rrugëve në zonën e Farkës, në kryeqytet.

Veliaj shprehet se puna po vijon me ritme të shpejta, për t’i dhënë të njëjtën vlerë, si qendrës ashtu edhe periferisë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Erion Veliaj (@erionveliaj)

“Ekipi i terrenit po punon me ritme të shpejta për të sistemuar çdo cep të qytetit tonë! I japim vlerë njësoj si qendrës, ashtu edhe periferisë. Farka tashmë destinacion për kryeqytetasit dhe turistët”, shkruan Veliaj.

Farka është kthyer në një destinacion shumë të preferuar, për kryeqytetasit si dhe për turistët që zgjedhin të vizitojnë Tiranën.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *