Mimoza Rexhvulaj, është një tjetër emër që u lexua sot nga sekretari i Pergjithshëm i PD, Gazment Bardhi, në listën e delegatëve që kanë firmosur për Kuvendin e 18 dhejtorit.

 

Përmes një postimi në rrjetin social Facebook, delegatja e PD shprehet se është njoftuar nga mediat që Bardhi i lexoi emrin se kishte mbështetur Kuvendin e datës 18 dhjetor.

 

Ajo e mohoi këtë duke thënë se Kuvendi i vetëm legjitim është ai që do mbahet nesër dhe vetëm për të ka hedhur firmën.

 

“Sapo më njoftuan nga mediat që Gazment Bardhi paska lexuar emrin tim si firmëtar për Kuvendin e datës 18 dhjetor. E gjithë kjo është një abuzim me emrin tim, unë nuk kam firmosur asnjë formular tjetër, vetëm atë për Kuvendin e datës 11 dhjetor që do mbahet nesër. Si Kuvendi i vetëm legjitim i PD”, shkruan delegatja e PD.

One thought on “Bardhi i lexoi emrin/ Delegatja: S’kam firmosur për 18 dhjetorin, po abuzohet me emrin tim

  1. A bre idiota intresaxhinje e te pa karakter ata qe shkojne mbase nji hajdutie vrasesi,ne rastin konkret per plakun komunis i vicidolit.Per nji karrige e post e para kembeni karakterin qe e keni 0 zero dhe poshtroni edhe pjellen tuaj,te tille jeni.

Leave a Reply

Your email address will not be published.