Deputeti i PD, Gazment Bardhi ka reaguar ashpër  në nisje të mbledhjes së Këshillit Kombëtar.

 

Në një postim në Twitter, teksa nxjerr një shkrim për Myslim Murrizin se është hetuar për fshehje pasurie kur ishte deputet, Bardhi shkruan se Berisha po i trajton demokratët si njerëz pa memorie.

 

“Kushdo ka probleme me drejtësinë ka tashmë strehen e tij; partia e SB. Ky i fundit i jep titullin “opozitar i vërtetë”, duke mohuar vetveten dhe duke i trajtuar demokratët si njerëz pa memorie. Mos u habisni që të strehojë edhe ER dhe ta shpall “opozitar të vërtetë””, shkruan Bardhi.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.