Fatmir Sulaj, 56 vjeç, dhe Hamdi Sulaj, 25 vjeç, babë e bir, u arrestuan nga policia këtë të shtunë gjatë një operacioni të koduar “Kashari”.

 

Brenda banesës, ata kishin ngritur një serë, ku kultivonin kanabis.

 

Lënda narkotike, sipas policisë, ruhej me dy automatikë, që u sekuestruan nga efektivët.

 

Si provë materiale u sekuestrua edhe municion luftarak.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *