Palermo, Itali – Një burrë rrahu vajzën e tij 15-vjeçare dhe të dashurin e saj pasi i zbuloi së bashku në dhomën e gjumit.

Mediet italiane bëjnë me dije se dy të rinjtë kanë përfunduar në spital për shkak të rrahjes së fortë.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen Pallavicino. Burri është shoqëruar bnë polici dhe akuzohet për lëndime dhe keqtrajtime në familje.

Fqinjët kanë ngritur alarmin pasi kanë dëgjuar britmat  babait. Burri i ka goditur me sende të forta dy të rinjtë në kokë.

Karabinierët e kompanisë San Lorenzo morën raportet mjekësore të të dyve dhe morën në pyetje vajzën bashkë me të dashurin e saj për të rindërtuar dinamikën./vizionplus.tv

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *