Arlind Qorri është kandidati i tretë në garë për bashkinë më të madhe dhe të rëndësishme në vend, atë të Tiranës.

 

Lëvizja Bashkë, e cila është shndërruar në një forcë politike, ka njoftuar sot shpalljen e kandidaturës.

 

Qorri do të garojë përballë Erion Veliajt nga Partia Socialiste dhe Belind Këlliçit nga PD-ja grupimit të Berishës, në 14 maj.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *