Po bëhen pothuajse dy vite nga momenti që bukuroshja shqiptare Almeda Abazi, vendosi t’i thonte ‘’PO’’ aktorit të famshëm turk Tolgahan Sayışman, në një ceremoni përrallore në Beverly Hills.

 

Nga ajo kohë e deri më sot, çifti i mirënjohur kanë qenë pothuajse të pandarë me njëri-tjetrin dhe shumë shpejt lumturisë së tyre do t’i bashkohet edhe një pjesëtar i ri. Almeda është në muajin e 5-të të shtatzënisë dhe si çdo grua në këtë fazë të re të jetës së saj po i kushton shumë rëndësi ushqimit.

 

Në një postim të fundit në Instastory, bukuroshja shqiptare ka treguar se nuk ka edhe aq dëshira të çuditshme, përkundrazi pjata e saj e preferuar është ajo e qindra shqiptarëve: byreku. Dhe ku ka më mirë se byreku nga duart e mamit! Aktorja dhe showgirl e njohur nuk i thotë kurrë jo, aq më tepër tani që duhet të ushqehet për dy./Living

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *