Show humoristik “Al Pazar” do te vije per te gjithe shqiptaret se shpejti edhe ne kete sezon sikurse per vite me radhe ne televizionin kombetar Vizion Plus.

 

Agron Llakaj postoi ne faqen e tij ne facebook një përshëndetje të veçantë për shikuesit ne diten e pare te rinisjes se punes.

 

Sezoni i ri i “Al Pazar”  nis këtë 1 shtator  me punen e trupes se aktoreve per te pergatitur materiale interesante qe do te percillen per teleshikuesin si zakonisht ne ekranin e Vizion Plus.

 

Bashkë me fillimin e punes per te pergatitur sezonin e ri te spektaklit, Agron Llakaj dhe trupa e aktoreve te “Al Pazar” urojnë një muaj të mbarë, shëndet dhe plot humor.

 

“Nisëm sot, jo vetëm një muaj të ri, por një dekadë të dytë për Al Pazar, show-n e familjes shqiptare…shihemi së shpejti në ekranin e të gjithëve, VIZION PLUS”– shkruan Llakaj.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *