Një aksident është shënuar në orët e para të mëngjesin në zonën e njohur si “Astiri”, te Unaza e Re.

 

Një person që po lëvizte me biçikletë në atë të rrugës është goditur nga një veturë. I aksidentuari ka marrë plagë në trup po është jashtë rrezikut për jetën.

 

Ambulanca mbërriti shpejt në vendngjarje dhe e transportoi atë për në spital.

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *