Një aksident është regjistruar në orët e mbrëmjes së sotme në unazën e Korçës, në afërsi të stadiumit “Skënderbeu”.

 

Paraprakisht mësohet se në aksident janë përfshirë dy automjete, të cilat janë përplasur me njëra-tjetrën.

 

Njëra prej mjeteve, ka dalë më pas nga rruga dhe është përplasur me pemën.

 

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *