Një aksident i rëndë u shënua këtë të shtunë në Velipojë të Shkodrës.

 

Sipas njoftimit të policisë, një mjet tip “Benz” është përplasur me një motoçikletë dhe për pasojë ka ndërruar jetë drejtuesi i kësaj të fundit.

 

Viktima është 68-vjeçari me iniciale P. V.. Ai humbi jetën në Spitalin Rajonal Shkodër. Policia po heton për të zbuluar shkaqet e aksidentit.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.