Subscribe

Spektakli i së premtes “Albano Show” në Vizion Plus ka shkaktuar të qeshura pafund, pasi batutat e moderatorit Albano Bogdo dhe të ftuarit Saimir Korreshi kanë qenë të pafundme.

Një nga momentet më pikante në emision ishte kur Albano e pyeti me batutë se a të qërron porno, dhe Korreshi tregoi syzet.

Pjesë nga biseda:  

Bogdo: Kë keni të preferuar në filma aktorësh?

Korreshi: Histori Lufte me partizanë.

Bogdo: Shikon porno?

Korreshi: Kam pas parë, kemi qenë dhe ne beqarë apo jo.

Bogdo: Të qërron

Korreshi: Ja efekti.

/Vizionplus.tv/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *