Një 53-vjeçar i ka dhënë fund jetës këtë të enjte, duke u vetëhedhur nga kati i katërt i pallatit ku jetonte. Ngjarja e rëndë ndodhi në rrugën “Eduard Mano” në kryeqytet.

 

Viktima, i identifikuar me inicialet A.Xh., vuante nga probleme të shëndetit mendor.

 

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published.