Një 47 vjecar ka gjetur vdekjen mesditën e kësaj të enjte në lagjën Nr.17 në Durrës.

Shtetasi me iniciale G.D, është rrëzuar nga kati i shtatë I banesës dhe ka gjetur vdekjen e menjehershme.

Policia në njoftimin paraprak sqaroi se kemi të bëjme më një rrezim aksidental.

Dyshohet se viktima vuante nga shëndeti mendor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *