Policia Kufitare kapi këtë të martë një 46-vjeçare që tentoi të kalojë kufirin me një shumë parash të padeklaruara.

 

46-vjeçarja ishte pasagjere në mjetin që do të kalonte kufirin dhe në çantën e dorës ju gjetën të fshehura 23 mijë euro.

 

Shuma e parave u sekuestrua si provë material, kurse 46-vjeçarja u procedua penalisht.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.