Një ngjarje e rëndë u regjistrua mbrëmjen e të martës në Durrës.

 

Një 24-vjeçare vendosi t’i japë fund jetës së saj pas një sherri që pati me bashkëshortin.

 

Referuar policisë, konflikti mes tyre nisi për motive të dobëta dhe në gjendje të rënduar psikologjike, 24-vjeçarja është vetëhedhur nga ballkoni i shtëpisë.

 

Për pasojë, ajo ndërroi jetë në vend. Pas ngjarjes, policia vuri në pranga bashkëshortin e saj, Alfred Gjini 31 vjeç.

 

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.