Ka nxjerrë në shitje foto e saj nudo, jo për shoë dhe spektakel por për të ndihmuar të tjerët.

Jane Park 23 vjecarja britanike I ka cuditur të gjithë me gjestin që ka bërë së fundmi. Ajo ka pozuar me gjoksin jashtë dhe cdo foto e shet për 50 euro.

Të gjitha paratë e grumbulluara nga kjo fushatë e bukuroshes Janë Park do të shkojnë për bamirësi.

Vajza e re britanike, faleë edhe linjave të saj seksi ka bërë shumë foto tërheqëse dhe duket se publikimi I fotove online ka dhënë efekt të madh pasi mjaft persona I kanë blere menjehere.

 

“Ndihem si Robi Hood. Ia marrë paratë të pasurve për tia dhënë të varfërve të cilët nuk kanë buk për të ngrënë, ka shkruar në profilin e saj në twitter, Jane Park.

 

Në një postim tjetër, 23 vjecarja kërkon ti bëjë të qartë ndjekësve të saj se nuk po e bën këtë gjë për të fituar para vetë sepse ka mjaftueshëm para për të jetuar shumë mirë gjithë jetën duke qënë se është pronare e disa bizneseve.

Por Jane Park thotë se ky gjest është një mënyrë që ajo të ndihet kontribuese dhe të sensibilizohet me njerezit e varfer edhe në aspektin shpirtëror.

Bukuroshja britanike thotë se edhe vete vjen nga një familje me probleme ekonomike por në moshën 17 vjec I kishte rënë lotaria duke u bërë milionere.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *