Aksioni i policisë greke vuri në pranga këtë të mërkurë një 35-vjeçar.

 

Ai u kap me më shumë se një kilogram kokainë me vete. Shqiptari u arrestua pas një kontrolli të rastësishëm që u ushtrua në makinën e tij.

 

Brenda mjetit ju gjet lënda narkotik dhe tre celularë.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *