Një banesë në Durrës është përfshirë nga flakët.

Policia ka bërë me dije se ngjarja ka ndodhur në fshatin Kullë, Manëz, ka rënë zjarr në banesën e shtetasit I.Q.

Nga zjarri mësohet se ka pasur vetëm dëme materiale.

“Sot me datë 24.09.2021, në orën 11:50 në fshatin Kullë, Manëz, ka rënë zjarr në banesën e shtetasit I.Q., nga e cila ka vetëm dëme materiale. Shërbimet e Policisë dhe të zjarrëfikses ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për shuarjen e zjarrit”, thuhet në njoftimin e policisë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *