Një bombol gazi ka shpërthyer mëngjesin e kësaj të enjteje në një banesë brenda një kompleksi pallatesh në Tiranë. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në zonën e Komunës së Parisit.

 

Fatmirësisht  nuk ka të lënduar, por vetëm dëme materiale.

 

Forcat zjarrfikëse po punojnë për fikjen e zjarrit dhe mësohet se është bërë evakuimi i banorëve.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *