Një apartament  në katin e tretë të një pallati 7 katësh në lagjen numër 4 pranë Stacionit të Trenit në Durrës është përfshirë nga flakët.

 

Zjarri ka rënë në ballkon, aty ku ndodhej soba e gatimit.

 

Fatmirësisht zjarri ka qenë i lokalizuar vetëm në këtë pjesë të shtepise dhe nuk është perhapur më shumë.

 

Në vendngjarje kanë mberritur zjarrfikëset të cilët i vunë shpejt në kontroll flakët. /vizionplus.tv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *