Nje e moshuar humbi jeten pasi banesa ku jetonte u perfshi nga flaket në Shkodër.

 

Ngjarja ndodhi, paraditen e kësaj të premteje ne rrugen e njohur si e “Koplikëve”.

 

Viktima, e moshes rreth 80 vjece, mesa duket ka mbetur e bllokuar brenda ne shtepi ne momentin e renies se zjarrit.

 

Viktima ka qënë e vetme në shtëpi dhe si pasojën e flakëve ka mbetur e asfiksuar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *