Kreu demokrat Lulzim Basha ka rikonfirmuar kryebashkiakun e Kamzës Xhelal Mziun për mandatin e katërt në këtë bashki.

 

Basha e njoftoi rikandidimin e Mziut gjatë takimit që pati me banorët e Paskuqanit këtë të shtunë.

 

Sipas liderit demokrat Xhelal Mziu është një kryebashkiak I punës dhe I fjalës së mbajtur dhe do të përmirësojë akoma më shumë të ardhmen e banorëve të Paskuqanit.

 

“Xhelal Mziu kryebashkiaku i punes dhe i fjales se mbajtur, jo vetem perpara meje por edhe perpara popullit. Me Xhelal Mziun, dhe me nje qeveri per popullin do te permiresojme te ardhmen tuaj!!!”

Leave a Reply

Your email address will not be published.