Romeo dhe Donald Veshaj ose sic te gjithe i njohim binjaket e Al Pazarit,kanë folur për herë të parë mbi lajmet që kanë qarkulluar së fundmi se dy vëllezërit do të sjellin një project të ri. Në një intervistë në emisionin Vizioni I Pasdites në Vizion plus kanë konfirmuar zërat se do të sjellin një emision të ri, ku bashkëprezantuese do të jetë Bora Zemani, e cila së fundmi është përfolur për një lidhje të mundshme me Donald Veshaj.
Po, po pergatisim nje emision te ri, se si do jete mbetet per tu zbuluar. Projekti do jete jashte Al Pazarit, por nuk mund te flasim ende me shume sepse emisioni eshte duke u ndertuar. Emisioni pritet te shfaqet ne ekran shumë shpejt. Ne nuk do jemi vetem, bashke me ne do jete edhe Bora Zemani. Emisioni do kete humor, ku humori do te jete shtylla e ketij projekti te ri.
Pasi e sfiduan veten ne muzike, Romeo dhe Donaldi kane edhe nje projekt te ri muzikor ku ende nuk jane te bindur nese do ta shfaqin per publikun në verë ose jo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *