Zbardhen emrat e anëtarëve të Komisonit të Posaçëm që do të ngrihen për raportin e Dick Marty.

 

Mazhoranca do të ketë në komision Ulsi Manjën, Klotilda Bushkën, Adnor Shametin, Alket Hysenin dhe Ermonela Felajn.

 

Nga opozita parlamentare do të jenë përfaqësues Myslim Murrizi, Edmond Stojku, Enver Roshi dhe Elena Xhina.

 

Këto emra pritet të miratohen të enjten në mbledhjen që do të kryesohet nga Ulsi Manja.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *