Ish-kryebashkiaku i Kamzës, Xhelal Mziu ka dhënë dorëheqjen këtë të hënë nga drejtimi i degës së PD-së në këtë bashki.

Mësohet se ky vendim ka ardhur pasi Mziu mund të jetë pjesë e listave të garës parlamentare në zgjedhjet e ardhshme.

Më herët kanë dhënë dorëheqjen nga drejtimi i degës së partisë edhe kryetari i PD-së në Korçë, Andrea Mane dhe në Fier, Luan Baçi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.