Një shtetas shqiptar që jetonte në Itali gjeti vdekjen ne spital pasi u qellua te premten dy here me thike.

Pasojat e dy goditjeve me thike te marra ne bark dhe kurriz ishin fatale per 26 vjecarin i cili ndonese u dergua ne spital ne Romes, nuk mundi te jetoje.

I riu shqiptar u qellua nga dy persona, te cilet jane larguar me shpejtesi ne rruget e Ostiense.

Po ashtu eshte zhdukur pa lene gjurme edhe nje person qe ishte bashke me viktimen.

Viktima eshte identifikuar si Altjon Lopci.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *