Subscribe

Vetëdorëzohet në polici Marjus Dema, 28-vjeçari që qëlloi për vdekje shokun e tij, Mehmet Qema.

 

Në polici është vetëdorëzuar edhe Frenkli Myftari, një nga personat që ishte i pranishëm në momentin e ngjarjes.

 

Viktima dhe autori kanë qenë bashkë në lokal për disa orë në zonën e “5 Majit” në Tiranë mbremjen vone te henen, bashkë me disa shokë të tjerë.

 

Nuk dihet ende në çfarë rrethanash, i riu ka nxjerrë armën dhe ka qëlluar me një plumb të vetëm në gjoks shokun e tij.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *