Subscribe

Një makinë është gjetur e djegur pas atentatit të ndodhur mbrëmjen e sotme në zonën e Astirit, në Tiranë.

Mësohet se makina tip “Honda” e djegur është gjetur në Thumanë, ndërsa dushihet se është përdorur nga autorët që ekzekutuan Erigers Mihasi 32 vjeç dhe Armand Dumani 26 vjeç brenda “Audit” luksoz.

Ndërkohë raportohet se nuk janë gjetur njerëz në vendngjarje.

Leave a Reply

Your email address will not be published.