Policia ka identifikuar trupin e pajetë të gruas që u gjetë e pajetë mëngjesin e kësaj të enjteje në liqenin e Sharrës.

 

Sipas informacioneve, viktima është me inicialet L.Xh dhe dyshohet se është vrarë.

 

Pranë trupit të viktimës janë gjetur shenja gjaku.

 

Deri më tani policia ka shoqëruar familjarët e viktimës për t’i marrë në pyetje në lidhje me ngjarjen

Leave a Reply

Your email address will not be published.